Stacks Image 3
Piet Jeuken, Voorzitter van de stichting, MfN register Mediator, piet@hetnationalegesprek.nl
Stacks Image 64
Wanda Everts, penningmeester van de stichting, MfN register Mediator, wanda@hetnationalegesprek.nl
Stacks Image 24
Marcel Douma, MfN register Mediator, secretaris van de stichting, marcel@hetnationalegesprek.nl
Stacks Image 59
Hein Westerouen van Meeteren, initiatiefnemer, lid van het bestuur van de stichting, MfN register Mediator, externe contacten, hein@hetnationalegesprek.nl
Stacks Image 77
Steven de Winter, initiatiefnemer, lid van het bestuur van de stichting, MfN register Mediator, steven@hetnationalegesprek.nl
Stacks Image 21
Frank Claessens, lid van het bestuur van de stichting, MfN register Mediator, frank@hetnationalegesprek.nl